CRYO ROYAL - KRIOLIPOLIZA

W ostatnim czasie na polskim rynku kosmetycznym pojawia się wiele kosmetyków o działaniu chłodzącym, których zadaniem jest redukcja tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Efekty widoczne są po kilku miesiącach stosowania? dlaczego więc nie przyspieszyć tego procesu?

Pomiędzy kosmetykiem a zabiegiem inwazyjnym jest gigantyczna przepaść zarówno w bolesności, ale i efektach. Dlatego wychodzimy z propozycją zabiegu znajdującego się pomiędzy codziennym żmudnym wcieraniem kosmetyków bez widocznych efektów, a operacjami, po których zostają blizny oraz długa, często bolesna rekonwalescencja, czasem niestety skutki uboczne.

Nasza propozycja to zabieg z wykorzystaniem nowego na polskim rynku urządzenia Cryo Royal, które łączy kriolipolizę z kawitacją, próżniową bipolarną technologią RF. Pełna skuteczność przy redukcji cellulitu, zrzucaniu wagi, modelowaniu sylwetki oraz odmładzaniu skóry.

Bez bólu, bez skutków ubocznych, bez blizn i rekonwalescencji!

 

Dla kogo jest przeznaczone to urządzenie?

Niniejsze urządzenie Cryo Royal nadaje się dla osób z różnymi typami otyłości.

 • Typ gromadzący tłuszcz.

Występują grube warstwy tłuszczu, wskaźnik otłuszczenia przekracza 35% u kobiet oraz 30% u mężczyzn.

 • Typ muskularny/mięśniowy.

Jedną ze cech charakterystycznych jest to, że ich nogi są tak umięśnione, że wyglądają jak rzodkiewki. Całe ciało również wygląda na mocne ?i ma taki sam poziom tłuszczu.

 • Typ obrzękowy (zatrzymujący wodę).

Woda w organizmie stanowi ponad 60% wagi. Łatwo o obrzęk/zatrzymywanie wody przy spożyciu wody.

 • Typ mieszany.

Posiada trzy powyższe typy tkanek/otyłości.

 

Co to jest metoda Kriolipolizy?

W przeciwieństwie do inwazyjnych metod chirurgicznych, metoda Schładzania-Rzeźbienia jest nieinwazyjna, bez igieł i nacięć chirurgicznych. W trakcie zabiegu nieinwazyjny aplikator jest przykładany do powierzchni skóry celem dostarczenia dokładnie kontrolowanego chłodzenia, które skierowane jest na komórki/tkanki tłuszczowe oraz eliminuje je na konkretnych obszarach ciała.

Kiedy są one wystawione na chłodzenie, komórka/tkanka tłuszczowa rozpoczyna proces naturalnego usunięcia (komórki/tkanki).

Komórki/tkanki tłuszczowe z konkretnego obszaru ciała są stopniowo eliminowane za sprawą normalnych procesów metabolicznych organizmu, zbliżonych do eliminacji tłuszczu z żywności. Rezultatem jest redukcja krągłości zauważalna u większości pacjentów po 2 do 4 miesiącach.

Przy czym należy podkreślić, że widoczne gołym okiem efekty pojawiają się już po pierwszym zabiegu.

Zabieg ten jest bezbolesny, nie pozostawia blizn ani znaków na skórze.

 

Co to jest Kriolipoliza?

Kriolipoliza to nieinwazyjne chłodzenie tkanki tłuszczowej w celu wywołania lipolizy ? rozbijania komórek/tkanek tłuszczowych ? w celu zredukowania tłuszczu bez uszkadzania innych tkanek.

Naukowe podstawy Kriolipolizy zostały odkryte przez dermatologów, doktorów medycyny Dietera Mansteina oraz R. Roxa Andersona z the Wellman Center for Photomedicine at Massachusetts General Hospital in Boston, filia Harvard Medical School.

Od tamtej pory metoda ta została uznana za jedną z najbardziej skutecznych nieinwazyjnych metod walki z różnymi typami otyłości.

 

Jak działa nieinwazyjna Kriolipoliza?

 • Krok 1:

Dokładnie kontrolowane chłodzenie jest aplikowane przez skórę do warstwy tłuszczu.

 • Krok 2:

Chłodzenie ma miejsce przez określony wcześniej czas celem zniszczenia komórek/tkanek tłuszczowych.

 • Krok 3:

Komórki/tkanki tłuszczowe rozpoczynają naturalny proces eliminacji, który trwa kilka miesięcy.

 • Krok 4:

Naturalna eliminacja komórek/tkanek tłuszczowych z czasem prowadzi do redukcji warstwy tłuszczu.

 

Zabieg wyszczuplająco-modelujący składają się:

1. Kriolipoliza ?metoda schładzania-rzeźbienia jest bezinwazyjna, bez igieł i nacięć chirurgicznych. W trakcie zabiegu bezpieczny aplikator przykładany jest do powierzchni skóry w celu dostarczenia jej kontrolowanego chłodzenia, które skierowane jest na komórki tłuszczowe i eliminuje je na konkretnych obszarach ciała. Kiedy są one wystawione na chłodzenie komórka tłuszczowa rozpoczyna proces naturalnego usunięcia. Komórki tłuszczowe poddane chłodzeniu zanikają. Rezultatem jest tak pożądana redukcja krągłości i tkanki tłuszczowej.

2. Kawitacja ultradźwiękowa ?szybkie wibracje odtłuszczają komórki poprzez produkcję niezliczonej ilości kieszeni próżniowych w komórkach i poza nimi. W efekcie trójglicerydy rozpuszczają się w glicerol oraz w wolnotłuszczowe kwasy.

3. Vacuum ? ma za zadanie uchwycenie konkretnego fałdu skórnego, poprzez jednoczesne pobudzenie, silne przekrwienie i drenaż. Mocne ruchy cyrkulacyjne doprowadzają do zwiększenia procesów metabolicznych i odprowadzenie limfy.

 

Czas trwania zabiegu: 60-90 min (w zależności od części ciała)

CENA

 • 200 ZŁ ZA JEDEN ZABIEG ZA 1h zabiegu na wybrana partie ciała(brzuch+boczki, ramiona, uda, plecy,pośladki)
 • 800 ZŁ ZA 5 ZABIEGÓW ZA 1h zabiegu wybrana partie ciała( brzuch+boczki, ramiona, uda, plecy,pośladki)
 • 1100 ZŁ ZA 8 ZABIEGÓW ZA 1h zabiegu wybrana partie ciała ( brzuch+boczki, ramiona, uda, plecy,pośladki)

Zaleca się wykonać min 5-8 zabiegów - 2,3 zabiegi w tygodniu.

 

Zabieg na Cellulit - redukcja cellulitu, ujędrnianie skóry

 

Każda z nas chciałaby, aby jej ciało było jędrne i pozbawione pomarańczowej skórki. Idealnym sposobem na usuwanie cellulitu jest połączenie ze sobą kilku metod, które w zależności od stopnia zaawansowania cellulitu są dawkowane z różną intensywnością.

Połączenie fali radiowej z falą akustyczną zapewnia najbardziej skuteczne działanie w zakresie redukcji cellulitu. Unikalna formuła fali akustycznej ( Acoustic Wave ) działa na przyczyny cellulitu (twardnienie przegród tkanki łącznej i przesuwanie się komórek tłuszczowych w stronę skóry właściwej). Fala ta wywołuje rozpad kolagenu budującego przegrody i uwalnia skórę. Dzięki temu staje się ona gładsza i bardziej jędrna.

Natomiast użycie głowicy z falą radiową oraz vacum powoduje bardzo silne ujędrnienie skóry,-szczególnie polecane w przypadku osób mających problem z nadwagą, czy utratą elastyczności skóry np. kobiet po ciąży, pobudza fibrolasty do produkcji kolagenu, co skutkuje niezwykle naprężoną skórą.

Zabiegi wykonywane są urządzeniem Cryo Royal z użyciem wysokiej klasy kosmetyku. Dzięki naszemu urządzeniu pomożemy ci usunąć niechciany cellulit.

 

 

Zabieg składa się : 

1. RF? podczas tego zabiegu ciepło dostarczane do wybranej partii ciała podgrzewa komórki tłuszczowe, doprowadzając do ich rozpadu. Następnie, w procesach metabolicznych, tłuszcz wydalany jest z organizmu. Skutecznie działa również w skórze właściwej, gdzie stymuluje odmładzanie kolagenu. Po zabiegu wyraźnie zmniejszony jest obwód ciała. Widocznie wyrównane zostają również nierówności związane z cellulitem

2. Kawitacja ultradźwiękowa ?szybkie wibracje odtłuszczają komórki poprzez produkcję niezliczonej ilości kieszeni próżniowych w komórkach i poza nimi. W efekcie trójglicerydy rozpuszczają się w glicerol oraz w wolnotłuszczowe kwasy.

3. Vacuum ? ma za zadanie uchwycenie konkretnego fałdu skórnego, poprzez jednoczesne pobudzenie, silne przekrwienie i drenaż. Mocne ruchy cyrkulacyjne doprowadzają do zwiększenia procesów metabolicznych i odprowadzenie limfy.

 

Efekty:

 • wzrost elastyczności skóry,
 • wzrost sprężystości tkanki,
 • widoczna redukcja cellulitu,

Przeciwwskazania :

 • nowotwory,
 • metalowe implanty
 • gorączka,
 • zmiany skórne,
 • uszkodzenie naskórka,
 • żylaki,
 • zapalenie stawów,
 • ciąża,
 • choroby o podłożu hormonalnym i zaburzenia metaboliczne wynikające z choroby mogą być przeciwwskazaniem lub mogą w znacznym stopniu wpłynąć na efektywność zabiegu.

 

Czas trwania zabiegu: 60-90 min ( w zależności od części ciała)

CENA

 • 200 ZŁ ZA JEDEN ZABIEG ZA 1h zabiegu na wybrana partie ciała(brzuch+boczki, ramiona, uda, plecy,pośladki)
 • 800 ZŁ ZA 5 ZABIEGÓW ZA 1h zabiegu wybrana partie ciała( brzuch+boczki, ramiona, uda, plecy,pośladki)
 • 1100 ZŁ ZA 8 ZABIEGÓW ZA 1h zabiegu wybrana partie ciała ( brzuch+boczki, ramiona, uda, plecy,pośladki)

Zaleca się wykonać min 5-8 zabiegów - 2,3 zabiegi w tygodniu.

Go to top