Nowe fale radiowe FOCUS RF+ TALUS

Nowe fale radiowe Focus Talus, podobnie jak te wytwarzane przez poprzedni model urządzenia, to bipolarne fale radiowe. Ich moc została zwiększona w porównaniu z poprzednim urządzeniem z 5MHz do aż 7 MHz, aby jeszcze szybciej i efektywniej poprawiać wygląd skóry twarzy i modelować sylwetkę.

DODATKOWO W NOWYM URZĄDZENIU ZOSTAŁA WPROWADZONA CZWARTA GŁOWICA, WYKORZYSTUJĄCA DZIAŁANIE FALI ULTRADŹWIĘKOWEJ ORAZ CZERWONE ŚWIATŁO LED.

ULTRADŹWIĘKI SĄ TO DRGANIA MECHANICZNE O CZĘSTOTLIWOŚCI POWYŻEJ 20 KHZ. SĄ RODZAJEM MECHANOTERAPII.

Posiadają następujące właściwości terapeutyczne:

 • przeciwbólowe i przeciwzapalne

 • przyśpieszają przepływ limfy w naczyniach limfatycznych

 • wytwarzają w tkankach ciepło i przyspieszają metabolizm

 • zmniejszają napięcie mięśni

 • zwiększają rozciągliwości tkanki łącznej w bliznach, przykurczach, zwłókniałych mięśniach i torebkach stawowych

 • przyśpieszają gojenie ran (zarówno tkanek miękkich jak i kostnej)

 

ULTRADŹWIĘKI WSPOMAGAJĄ RÓWNIEŻ TRANSPORT W GŁĄB TKANKI SUBSTANCJI ODŻYWCZYCH ZAWARTYCH W KOSMETYKACH

Czerwone światło LED natomiast wzmaga aktywność komórek, przyspiesza metabolizm komórkowy. Stymuluje skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych. Przyspiesza także krążenie krwi oraz poprawia elastyczność skóry, przyczyniając się do zmniejszenia efektu zwiotczałej, zżółkniętej skóry. Opóźnia procesy starzenia się skóry i przyspiesza jej regenerację.

Focus RF+ TALUS nie powiedział jednak jeszcze swojego ostatniego słowa i nadal pozostanie dostępny w sprzedaży, ponieważ wciąż jest jednym z najbardziej efektywnych urządzeń do liftingu twarzy na rynku, o czym doskonale świadczy otrzymane przez niego niedawno wyróżnienie LAUR KOSMETOLOGII. Plebiscyt LAUR KOSMETOLOGII jest największym ogólnopolskim plebiscytem profesjonalnej branży kosmetycznej, w którym to klienci wyrażają swoje zdanie na temat najlepszych produktów, marek i usług kosmetycznych. Fale radiowe Focus Talus nieprzerwanie zapewniają paniom lepszy wygląd i samopoczucie

 

Czym jest FOCUS RF+?

Focus RF+ TALUS jest urządzeniem, które wykorzystuje działaniebipolarnej fali radiowej o mocy 7 MHz. W przeciwieństwie do wcześniejszych urządzeń stosujących falę monopolarną, działanie tego urządzenia jest zupełnie bezbolesne i bezpieczne. Fala radiowa w skórze powoduje wytworzenie energii cieplnej dzięki czemu włókna kolagenowe obkurczają się i pogrubiają. Efekt jest natychmiastowy, od razu widzimy go w postaci ujędrnienia, podniesienia i zagęszczenia skóry. Zabiegi urządzeniem FOCUS RF + TALUS możemy wykonywać na każdej strefie ciała. Mamy do wykorzystania 10 programów zabiegowych na twarz i ciało.

 

 • Przykład: Co Focus RF+ TALUS może zrobić z problemem ramion?

Ogromnym problemem u współczesnych Kobiet są właśnie ramiona. Często pomimo wyczerpujących ćwiczeń fizycznych, diet i stosowania odpowiednich preparatów z wiekiem i pod wpływem grawitacji skóra na wewnętrznej części ramion zaczyna nieestetycznie obwisać. Spowodowane jest to rozciąganiem się i osłabieniem włókien kolagenowych i bardzo trudno jest się z tym problemem uporać. Do tej pory najczęściej w takich przypadkach stosowane były zabiegi z wykorzystaniem lasera lub IPL, są to jednak zabiegi bolesne, a po ich zastosowaniu nie można wystawiać się na ekspozycję słoneczną.

FOCUS RF+ TALUS daje nam możliwość wykonywania zabiegów o dowolnej porze roku i nie wymagają od nas żadnych ograniczeń w codziennym życiu.

W przypadku ramion, już po jednym zabiegu tym urządzeniem zauważamy zmniejszenie ?luźnej?, zwiotczałej skóry wewnętrznej strony ramion. Dzięki zastosowaniu fali radiowej na tkankę tłuszczową w tym obszarze możemy również walczyć z tkanką tłuszczową i cellulitem.

Pomimo stosowania ćwiczeń fizycznych bardzo trudno jest usunąć nagromadzoną tkankę tłuszczową w tym obszarze. Przy zastosowaniu fali radiowej dzięki podgrzaniu tłuszczu w komórkach tłuszczowych doprowadzamy do jego rozkładu aw procesach metabolicznych jest on wydalany z organizmu. Możemy dzięki temu bardzo szybko modelować linię ramion i zmniejszać nierówności cellulitowe. Skóra jest napięta, ujędrniona, nie ma podrażnień ani zaczerwienień spowodowanych przegrzaniem, a my nie musimy rezygnować z normalnej aktywności.

Oczywiście zawsze lepiej jest zapobiegać niż leczyć, dlatego zabieg ten jest polecany nie tylko Paniom z istniejącym problemem, ale również w profilaktyce. Jeżeli chcemy eksponować zawsze piękne ramiona należy o nie dbać zawczasu.

 • Okolice oczu

Obecnie życie w stresie, ciągłym napięciu, praca przy komputerze, zbyt mała ilość snu są bardzo często przyczyną podsiniałych, zmęczonych oczu, otoczonych coraz gęstszą i bardziej widoczną siateczką zmarszczek. Opadające powieki dają wrażenie smutnej, zmęczonej twarzy i dodają lat. Aby przeciwdziałać tym problemom Kobiety bardzo często decydują się na inwazyjne i nie zawsze do końca skuteczne zabiegi. Wstrzykują sobie botox i poddają się operacją narażając się na ból a niekiedy i powikłania, podczas gdy to wcale nie jest jedyna alternatywa jaka przed nimi stoi.

Stosując zabiegi FOCUS RF+ TALUS możemy bardzo szybko i bez bólu uzyskać znaczną poprawę. Oprócz zagęszczenia skóryi zmniejszenia zmarszczek zabieg spowoduję poprawę cyrkulacji limfy a przez to zmniejszenie sińców i obrzęków, przeciwdziałając efektowi ?zmęczonych oczu?. Poprzez odpowiednią pracę urządzeniem na czole oraz łukach brwiowych podniesiemy powieki. Osiągniemy efekt zdrowych, wypoczętych oczu bez konieczności bólu, leczenia blizn pooperacyjnych i rekonwalescencji.

 • Szyja  i dekolt

Zdarza nam się widzieć osoby, które mają piękną, idealnie napiętą twarz, bez cienia zmarszczek, jednak na szyi noszą apaszkę. Skóra na szyi łatwo poddaje się grawitacji. Operacje plastyczne dobrze radzą sobie z twarzą, jednak na szyi nie da się jej tak idealnie naciągnąć. Należy też pamiętać, że to właśnie na szyi pozostaje nadmiar skóry, gdy się odchudzamy i to właśnie ta luźna i wiotka skóra ?ciągnie? owal naszej twarzy w dół. Wiele kosmetyczek i kosmetologów powtarza, że twarz zaczyna się na dekolcie.

Nie da się dobrze dbać o twarz zaniedbując przy tym okolice szyi i dekoltu. Urządzenie FOCUS RF+ TALUS bardzo dobrze radzi sobie z tym problemem. Bez problemu można nim opracować i zagęścić skórę nie tylko na twarzy, ale również na szyi i dekolcie.

 • Dłonie

Dłonie są naszą wizytówką i ozdobą. Ale to one też najczęściej zdradzają nasz prawdziwy wiek. Nadmiar skóry, przebarwienia, piegi są zmorą wielu Kobiet. Codzienna pielęgnacja nie może i nie powinna opierać się tylko na twarzy, dłoniom powinnyśmy poświęcić równie wiele troski i uwagi co reszcie ciała. Zabiegi pielęgnacyjne, takie jak kremy i maski to jednak za mało aby trwale napiąć i zagęścić luźną skórę na dłoniach. FOCUS RF+ TALUS jest w stanie natychmiast poprawić wygląd naszych dłoni. Doskonale widać to, gdy podczas zabiegu opracujemy najpierw jedną dłoń i porównamy ją z drugą. Wyglądają wtedy jak dłonie dwóch różnych osób ? młodszej i starszej. Trudno w to uwierzyć, dlatego warto zobaczyć ten efekt na sobie.

 

Jak działa urządzenie FOCUS RF+ TALUS?

Stosując zastrzeżoną technologię częstotliwości promieniowania (zwaną dalej RF) oraz system chłodzenia kontaktowego Focus RF może poprawić w widoczny sposób nasz wygląd. RF wytwarza ciepło, kiedy rezystancja elektryczna przetwarza prąd elektryczny na energię termalną głęboko w skórze właściwej. Urządzenie RF rozprasza energię równo do trójwymiarowych objętości tkanki na kontrolowanych głębokościach.

Początkową denaturację kolagenu w tych termicznie modyfikowanych tkankach głębokich uważa się za mechanizm natychmiastowego skurczenia się tkanki; dalej następuje proces ponownego tworzenia się kolagenu, który z kolei napina tkankę skóry właściwej i redukuje zmarszczki.

 

Najbezpieczniejszy sposób odmładzania ( liftingu ) twarzy i modelowania sylwetki.

Focus to bezpieczne i efektywne urządzenie wykorzystujące dobroczynne działanie fal radiowych na skórę właściwą i tkankę podskórną. Doskonale sprawdza się w zabiegach bezinwazyjnego liftingu twarzy oraz modelowania sylwetki. Pierwsze efekty widoczne są już w trakciepierwszego zabiegu. Zabiegi FOCUS RF są przyjemne i wygodne w wykonaniu, a dla klienta całkowicie bezpieczne i bezbolesne. Bardzo ważne jest również zastosowanie głowicy chłodzącej (-5-10°C)która pozwala na pracę w wyższych temperaturach nie powodując poparzenia.

Uzyskanie temperatury 45- 60°C podczas zabiegu jest kluczowym czynnikiem wpływającym na efekt zabiegu, gdyż dopiero w 45°C zaczynają zachodzić procesy neokolagenacji w skórze właściwej. Zastosowanie głowic bipolarnych z wbudowanym systemem Auto Focus 3D (opatentowany i właściwy tylko dla tego urządzenia) pozwala na ustawienie głębokości dochodzenia impulsu RF w konkretną warstwę skóry bez konieczności ustawienia innych parametrów. W głowicy do twarzy mamy możliwość zastosowania trzech stopni chłodzenia kontaktowego, w zależności od stanu i wrażliwości skóry. System chłodzenia chroni naskórek, zapobiega przegrzaniu i czyni zabieg komfortowym.

 

 • Skóra właściwa - lifting + zagęszczenie

 • Wykorzystuje działanie czerwonego światła LED, stymulując kolagen

 • Ultradźwięki o mocy 3 Mhz

 • trzy poziomy natężenia

 • użycie głowicy wspomaga transport substancji aktywnych zawartych w kosmetykach w głąb skóry, odżywiając i dostarczając budulca do tworzenia nowego kolagenu w tkance łącznej.

 • Po zabiegu z użyciem fali radiowej przyspiesza proces regeneracji naskórka i wycisza ewentualne podrażnienia i zaczerwienienia

 • Stanowi idealne uzupełnienie terapii po fali radiowej.

 • Tkanka tłuszczowa -wyszczuplenie + lifting

 

JAK TO DZIAŁA?

 • Lifting

FOCUS RF + TALUS - powoduje chwilowe podgrzanie i delikatne rozciągnięcie włókien kolagenowych co daje natychmiastową odpowiedź czyli ich skrócenie w czym ważną rolę odgrywa chłodzenie głowicy. Odpowiedni ruch głowicy podnosi spiralki włókien kolagenowych ku górze. Dzięki temu mamy natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry.

 

 • Modelowanie

FOCUS RF + TALUS warunkuje natychmiastowe podgrzanie tłuszczu w komórce tłuszczowej doprowadzając do jego rozkładu i możliwości przedostania się przez błonę na zewnątrz, anastępnie w procesach metabolicznych wydalenia z organizmu. RF opróżnia i zmniejsza komórki tłuszczowe. Działa również cały czas w skórze właściwej gdzie stymuluje odmłodzenie kolagenu. Po zabiegu jest widoczny mniejszy obwód ciała, czy objętość tkanki tłuszczowejoraz znaczne zmniejszenie nierówności cellulitowych.

Zastosowania:

Twarz

 • podniesienie owalu twarzy i podbródka

 • ujędrnienie struktury skóry

 • spłycenie głębokich zmarszczek

 • zmniejszenie ?worków? pod oczami i ?kurzych łapek?

 • odbudowa kolagenu

 • terapia zapobiegająca starzeniu- profilaktyka

 • częściowa redukcja przebarwień

 • redukcja zanieczyszczeń, rozszerzonych porów

 

Ciało

 • redukcja cellulitu

 • zmniejszenie tkanki tłuszczowej

 • ujędrnienie ciała

 • podniesienie pośladków

 • wysmuklenie talii

 • likwidacja ?luźnej skóry? na brzuchu i wewnętrznej stronie ud i ramion

 • odmłodzenie rąk i stóp

 

Zalety:

 • FOCUS RF + TALUS  umożliwia zastosowanie różnych metod w zależności od potrzeb

 • specjalistyczne głowice wykorzystywane do zabiegów na różnych częściach ciała

 • częstotliwość impulsów fal radiowych jest dawkowana przez komputer sterujący

 • system bezpieczeństwa- dwupolarność

 • włókna kolagenowe podgrzewane są do temp. 45°C - 60°C, która jest najwłaściwsza dla efektywności, a jednocześnie bezpieczeństwa zabiegu

 • inteligentny ekran dotykowy zapewniający wygodną i prosta obsługę

 • nieszkodliwe i bezbolesne zabiegi

 • sprzęt wyprodukowany zgodnie z międzynarodowymi normami RoHS

 • zastosowanie zaawansowanej technologii amerykańskiej

 • długotrwałe efekty (5 lat)

  Zastosowanie głowic:

  Głowica o małym rozmiarze

 • Posiada dwie wymienne nakładki do stosowania na małych powierzchniach zabiegowych.

 • Dzięki niewielkiemu rozmiarowi idealnie sprawdza się przy pracy na niewielkich i trudno dostępnych obszarach takich jak skóra wokół oczu, nosa, wokół ust i na dłoniach.

 • Stosuje się przy zabiegach redukujących zmarszczki, zmniejszenia worków pod oczam, a nawet zmniejszania i oczyszczania porów.

 

Głowica o średnim rozmiarze

 • Przeznaczona dla skóry twarzy, szyi i rąk.

 • Posiada systém trzystopniowego chłodzenia kontaktowego

 • Stosuje się do usuwania i spłycania zmarszczek, podnoszenia owalu twarzy, napinania skóry, wzmacnia elastyczności skóry, zmniejsza pory, rozjaśnia ciemną skórę, odmładza skórę i redukuje przebarwienia.

 

 Głowica o dużym rozmiarze

 • Przeznaczona dla skóry ciała,

 • Wygodna w opracowywaniu dużych powierzchni zabiegowych

 • Stosowana w walce z cellulitem

 • Modeluje sylwetkę, wspomaga drenaż ciała i usuwanie toksyn

 

Głowica z ultradźwiękami i światłem LED

 

Przeciwwskazania:

 1. Ciąża

 2. Stosowanie na brzuch w czasie miesiączki

 3. Rozrusznik serca

 4. Wirusowe, bakteryjne i grzybicze choroby skóry

 5. Przerwanie ciągłości naskórka

 6. Stosowanie na górną powiekę, poza łukiem brwiowym

 7. Nowotwory skóry

 8. Widoczne duże żylaki (w przypadku, jeśli nie ma ich dużo można ominąć )

 9. Wysokie nadciśnienie ( skrajne przypadki )

 10. Złote nici (można zabieg wykonać po upływie 2 lat od implantacji złotych nici)

 11. Aktywne nowotwory (w przypadku przebytych nowotworów zabieg można wykonać po konsultacji z lekarzem)

 12. Choroby immunologiczne

 13. Wypełniacze po konsultacji (minimalny odstęp 3-8 tygodniach)

 

Bezpośrednio po zabiegu wykluczone są:

 • Masaż

 • Endermologia

 • Głębokie złuszczanie

 • Kuracja kwasami

 • Trwałe wypełniacze

 • Elektrostymulacja

 

Do 3 tygodni po skończeniu serii zabiegów.

 

cena zabiegu:

30 minut 250 zł

30 minut + ultradźwięki z witaminami ACE oraz maską włókninową 350 zł

60 minut 400 zł

60 minut + ultradźwięki z witaminami ACE oraz maską włókninową 500 zł

Dodatki do zabiegów Cena
Maska algowa 40zł
Maska włókninowa 60zł

 

Go to top